Sorunuz mu var? 0256 214 90 90

Hamamböceği

Evinizde ya da işyerinizde hamam böceği için uygun yuvalanma alanlarıdır. Salmonella, dizanteri gibi hastalıkların bilinen taşıyıcıları olan bu zararlıya önemli sağlık riskleri oluşturabilir. Hamam böceği dışkıları egzama ve astıma neden olabilir.

Hamamböcekleri çok dayanıklı böceklerdir. Hızlı üreme yetenekleri istilayı kontrol etmek için profesyonel uygulamayı zorunlu kılar. Sadece uzman ürünler ve çözümler, yaşam döngüsünün tüm aşamalarını ortadan kaldırmak için yeterince güçlüdür.

Eğer lavabolar altında, cihazların arkasında veya depolama dolaplarında hoş olmayan geçmeyen kokular varsa hamamböceği belirtilerini kontrol etme zamanı gelmiştir.

 

Hamamböceğinden Nasıl Korunursunuz ?

Dökülmüş tüm gıda ve sıvı atıkları, yiyecek hazırlama alanlarındaki gıda atıklarını, lavabo ve teçhizatlarını temizleyin.
Hamamböcekleri dışkılarında bir tür feromon salgılarlar. Eski gazete ve dergi yığınlarını, kullanılmayan kutuları ortadan kaldırın. Ayrıca kolaylıkla geçiş sağlayabilecekleri çekmece içlerini ve yüzeyleri düzenli tutun.
Bazen uzman bilgisi ve ekipman olmadan hamamböceği kontrolünde başarısızlık kaçınılmazdır. Hamamböceği sorunu varsa bir zararlı kontrol uzmanına başvurun.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi
Tevfik Fikret Caddesi
No:28/14 Efeler/AYDIN

İletişim

Telefon: 0256 214 90 90
Mobil: 0542 424 21 71

Sosyal Medya